dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Rybnik - Sprzedaż i wynajem

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

90 000 zł47 m² 1 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja M3 Boguszowice! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Boguszowicach o pow. 47m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

120 000 zł46 m² 2 597,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Nowiny 120 tyś Mieszkanie na osiedlu Nowiny o pow 46,20 m2, składa się z salonu z wyjściem na balkon, mniejszego pokoju, kuchni z oknem, przedpokoju oraz przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

84 000 zł31 m² 2 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o bardzo funkcjonalnym układzie z możliwością podzielenia na dwa pokoje. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, wymienione zostały okna na nowe pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 nowiny - układ 2X2 - 155 tyś - do negocjacji! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie czteropokojowe w układzie 2x2 na jednym z osiedli w Rybniku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

215 000 zł96 m² 2 239,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 śródmieście - polecam! Przedstawiam Państwu do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika obok Teatru Ziemi Rybnickiej. Mieszkanie bardzo duże - 96m2 - słoneczne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

95 000 zł42 m² 2 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjnie M3 chwałowice Z balkonem! Do sprzedania bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Rybnika - Chwałowice. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma pow. 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

145 000 zł62 m² 2 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie czteropokojowe w Rybniku. Mieszkanie do odświeżenia, na podłogach wykładzina, kuchnia i łazienka wypłytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

82 000 zł36 m² 2 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańsze M3 chwałowice! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie dwupokojowe w centrum Chwałowic. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

92 000 zł36 m² 2 548,48 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka Dąbrówki! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawną i wyremontowaną kawalerkę na osiedlu Dąbrówki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dodatkowo posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

156 000 zł46 m² 3 391,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 w centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni, 3 pokoi, dużego balkonu oraz łazienki z wc. Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka na piętrze. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

90 000 zł32 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie. W mieszkaniu wymieniono okna, drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz instalację wod-kan w łazience. Łazienka wyremontowana. W pokoju gładzie i panele. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jośki

Śródmieście,Rybnik

120 000 zł55 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjnie M3 hibnera 2 piętro! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo duże 55m2 mieszkanie dwupokojowe w centrum Rybnika przy ul. Hibnera. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

135 000 zł37 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Dworek w Rybniku. Nieruchomość znajduje się na ósmym piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta, o pow. prawie 37m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

127 000 zł50 m² 2 540 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 wawelska do wprowadzenia - 50 M2 Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe w Rybniku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, posiada dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Smolna

Smolna,Rybnik

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Smolna 160 tyś! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe w Rybniku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

188 000 zł64 m² 2 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Śliczne M5 centrum - niski blok! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie czteropokojowe w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

98 000 zł34 m² 2 848,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka podzielona na 2 pokoje. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, dużego balkonu oraz łazienki. 5 lat temu przeprowadzony został gruntowny remont. Wymienione wszystkie okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

123 000 zł38 m² 3 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Chwałowice - 1 piętro! Przedstawiam Państwu do sprzedania wyremontowane mieszkanie dwupokojowe w Chwałowicach o pow. 38m2 na niskim pierwszym piętrze. Mieszkanie czyste, zadbane bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu śliczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Centrum Rybnika. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. W pełni wyposażone, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowy apartament w Rybniku - polecam! Przedstawiam Państwu do sprzedania apartament o powierzchni 75m2. Cały obiekt jest ogrodzony i zamknięty. Budynek zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

153 000 zł74 m² 2 067,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 przerobione na M4. Przestronne (74m2) mieszkanie składające się z 3 pokoi ( jeden powstał z połączenia 2 mniejszych)łazienki, w.c., kuchni z oknem oraz dużego balkonu. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

155 000 zł61 m² 2 540,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 raciborska pilnie! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, pow. 61m2, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Smolna,Rybnik

159 900 zł62 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane M4 na ul. Reymonta. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, kaloryfery oraz częściowo instalację elektryczną i wodną. W całym budynku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

69 900 zł36 m² 1 941,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Niewiadomiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, posiada balkon oraz piwnicę. Dużym plusem jest widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maksymiliana

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowe M-3 na Elektrowni ul. Św. Maksymiliana z pięknym widokiem na zalew Rybnicki. Lokal znajduje się na 3 piętrze i składa się z przestrzennego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 55m2, 4 piętro z windą. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne oraz instalację wodną. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi z czego jeden został podzielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

133 000 zł70 m² 1 886,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Niedrogie M5 w dobrym stanie. Mieszkanie w układzie 3x1, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz garderoby. W lokalu wymieniono wszystkie okna. Na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

98 000 zł34 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Nowiny 6 piętro z balkonem! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ładną kawalerkę podzieloną na dwa pokoje o pow. 34m2 znajdującą się na szóstym piętrze wysokiego bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

99 000 zł49 m² 2 028,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Orzepowicka 99 tyś! - Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2% Przedstawiam Państwu do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,8m2 znajdujące się na dziewiątym piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orzepowice

Orzepowice,Rybnik

184 000 zł55 m² 3 339,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pięknie zrobione, trzypokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Oferuję do sprzedaży mieszknie typu M4 w Rybniku-Orzepowicach, mieszkanie znajduje się w centrum osiedla, w pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

124 000 zł51 m² 2 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjnie M3 nowiny do wprowadzenia Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i duże - 51m2 - mieszkanie dwupokojowe na Nowinach. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Smolna

Smolna,Rybnik

139 000 zł51 m² 2 736,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja M3 smolna - polecam Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie dwupokojowe na Klińskiego. Największymi zaletami są dwa nieprzechodnie pokoje oraz przestronna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M3 w samym centrum! 300 m do rynku! Ofer ujemy Państwu mieszkanie w samym centrum Rybnika, 50 metrów od teatru trochę dalej do Placu Wolności skąd odjeżdżają autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

169 000 zł81 m² 2 086,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie pięknie wyremontowane! Oferuję Państwu dwupoziomowe M4 w spokojnym zakątku Boguszowic,mieszkanie położone mniej niż 5 min od przystanku, sklepu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

92 000 zł33 m² 2 787,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta! M2/M3 Nowiny - 92.000! Przedstawiam Państwu do sprzedania atrakcyjne M2 podzielone na dwa pokoje o powierzchni 33 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależna piwnica. Mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

154 000 zł55 m² 2 786,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, otwartej kuchni, łazienki, dużego balkonu oraz komórki na 3 piętrze. Zostały wymienione wszystkie okna, drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

82 000 zł53 m² 1 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja M3 Z własnym ogródkiem chwałowice 82000 Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo duże 53 m2 mieszkanie dwupokojowe w Chwałowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

148 000 zł55 m² 2 690,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na I piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne M4 Rybnik - niski blok Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

155 000 zł75 m² 2 066,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne M5 w układzie "szwedzkim". W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna, drzwi wejściowe oraz instalację wod-kan w łazience. W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne ze zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka okolice Hibnera, westerplatte, kawalca Przedstawiam państwu do sprzedania dużą 37m2, kawalerkę na dogodnym drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie posiada przestronną i ustawną.