dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Rybnik - Sprzedaż i wynajem

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rybnik

Rybnik,śląskie

349 000 zł60 m² 5 817 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Twój Dom w Jastrzębiu Zdrój oferuje na sprzedaż nowocześnie urządzone ,dwu poziomowe mieszkanie w Rybniku o powierzchni około 60 m2+ budynek gospodarczy ok 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

192 000 zł51 m² 3 740,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! M3 w boguszowicach- atrakcyjna cena! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość z założoną Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lektorska

Smolna,Rybnik

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy w nowym budownictwie przy ul. Lektorskiej. Drugie piętro. 2 obszerne tarasy. Miejsce parkingowe. Budynek ogrodzony. Cicha i spokojna okolica blisko centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lektorska

Smolna,Rybnik

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gruntowa

Rybnik,śląskie

509 000 zł62 m² 8 170 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Twój Dom Jastrzębie Zdrój oferuje na sprzedaż mieszkanie z działką znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ul. Gruntowej. Nieruchomość składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławików

Smolna,Rybnik

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie centrum Rybnika. Bardzo dobra lokalizacja- ok. 700 m od Rynku. Mieszkanie jest przytulne,słoneczne i jasne. W całym mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzepowicka

Maroko-Nowiny,Rybnik

307 000 zł70 m² 4 354,61 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M5 / 70,5m2 / Rybnik / Orzepowicka Serdecznie polecam Państwu zadbane i słoneczne mieszkanie typu M5, o powierzchni 70,5m2. W składa mieszkania wchodzą: - umeblowana kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

210 000 zł47 m² 4 490,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja! Mieszkanie położone u zbiegu ulic Wyzwolenia i Świętego Antoniego-niezwykle prestiżowa lokalizacja. Mieszkanie do generalnego remontu, bez wykończeń a tym samym bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Sprzedam duże mieszkanie z ogródkiem rekreacyjnym. Mieszanie idealne dla rodziny z dziećmi w samym sercu Chwałowic. W pobliżu mieszkania znajduje się wszystko co potrzeba do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowiny,Rybnik

174 000 zł33 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,63 m2 usytuowaną w Rybniku, dzielnica Smolna na 9 piętrze-poddasze. W skład mieszkania wchodzą: salon, aneks kuchenny, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Popielów

Popielów,Rybnik

650 000 zł114 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 114 m2 gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość zlokalizowana jest w Rybniku dzielnicy Popielów na nowopowstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Rybnik

225 000 zł42 m² 5 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku na ulicy Grunwaldzkiej w Rybniku. Powierzchnia mieszkania wynosi 42,4m2. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane mieszkanie M4 zlokalizowane na 5 piętrze w bloku przy ulicy Chabrowej w Rybniku. Jego powierzchnia wynosi ok. 56 m2. W skład mieszkania wchodzą: - dwa odrębne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

850 zł41 m² 20,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja oferty do 15.01.2022 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe usytuowane w centrum Rybnika w okolicach teatru. Mieszkanie usytuowane na II piętrze składa się z: - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

133 000 zł56 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjnie M4 Nowiny - okolice Orzepowickiej! Do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie typu nrd- owskiego o pow. 56m2. Największą zaletą jest niskie pierwsze piętro oraz niski czynsz - ok 460 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

115 000 zł40 m² 2 867,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Wymieniono wszystkie okna, instalację wod-kan oraz elektryczną. W mieszkaniu pozostają meble kuchenne, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

125 000 zł70 m² 1 773,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne M5 Orzepowicka! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie czteropokojowe na spokojnym osiedlu w Rybniku. Mieszkanie ma pow. 70,5 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

168 000 zł40 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum M-3 173 tyś Mieszkanie o pow 40 m2 w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przynależnego balkonu. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane M4 na II piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz dużego balkonu z ładnym widokiem. Wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

158 000 zł48 m² 3 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie trzypokojowe w centrum Rybnika - Dworek. Mieszkanie znajduje się na niskim drugim piętrze, posiada trzy nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

165 000 zł46 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na I piętrze w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz dużego balkonu. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

179 000 zł64 m² 2 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe M4 smolna! Do sprzedania bardzo eleganckie mieszkanie trzypokojowe o pow. 64m2 mieszczące się na czwartym piętrze wysokiego bloku na jednym z atrakcyjniejszych osiedli w Rybniku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

86 000 zł34 m² 2 514,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

!okazja! Kawalerka z balkonem, przerobiona na 2 pokoje. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i dużego, słonecznego balkonu. Wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

95 000 zł53 m² 1 801,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niedrogie M5 na II piętrze. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni z oknem, wyremontowanej łazienki oraz dużego balkonu z ładnym widokiem. W lokalu wymieniono wszystkie okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Rybnik

Rybnik,śląskie

90 000 zł28 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 przerobione na M3. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem,który został przerobiony na dwa mniejsze, kuchni, łazienki i przedpokoju. 3 lata temu przeprowadzono gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

105 000 zł46 m² 2 292,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na II piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki. Okna drewniane nowego typu. Nowa instalacja c.o. oraz wodna w kuchni. Niski czynsz, tylko 390.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

98 000 zł33 m² 2 996,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie składa się z pokoju, wydzielonego miejsca do spania, kuchni z oknem oraz łazienki. W roku 2009 przeprowadzono gruntowny remont. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

179 000 zł70 m² 2 556,05 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M5 rybnik do wprowadzenia! cena: 179 000 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rybniku o powierzchni 70,03, w której skład wchodzą 3 pokoje, salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

168 000 zł70 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mam mieszkanie M5, 70 m2 na os. Nowiny w Rybniku przy ulicy Chabrowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Układ 2x2 z dwoma balkonami, do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

120 900 zł70 m² 1 737,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Okazja! M5 w układzie 2x2. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Wymieniono okna w dużym pokoju. Pozostałe 3 do wymiany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

119 000 zł55 m² 2 182,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane M4 położone w Niedobczycach. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna,drzwi, instalację elektryczną i wodną. Blok zadbany i ocieplony. Wyremontowana klatka schodowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 jak M3 z balkonem rybnik okolice kawalca! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo dużą kawalerkę o pow. 38m2 w okolicy Reala. Dużym plusem jest niskie piętro oraz małe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

68 000 zł28 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni ok. 28 m2 usytuowana na drugim piętrze w bloku trzy piętrowy w Rybniku Boguszowicach. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

179 000 zł64 m² 2 796,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 przerobione na M5. Ul. Kilińskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, z których jeden podzielono na 2, kuchni z oknem, łazienki, wc oraz sporej komórki. Wymieniono okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

143 000 zł104 m² 1 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 centrum Rybnika - okolice Teatru! Przedstawiam Państwu do sprzedania duże - 100m2- mieszkanie w samym centrum Rybnika znajdujące się na parterze w kamienicy. Mieszkanie idealnie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Maroko-Nowiny,Rybnik

140 000 zł75 m² 1 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja M5 w cenie M4 - polecam! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie czteropokojowe na ul.Floriańskiej. Mieszkanie bardzo słoneczne, pokoje oddzielne i nieprzejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

126 000 zł50 m² 2 520 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe M3 nowiny 50M2- 6 piętro! Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie dwupokojowe w Rybniku. Lokal ma pow. 50m2, posiada duży balkon oraz piwnicę. Mieszkanie jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

89 000 zł34 m² 2 602,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kawalerka z balkonem, przerobiona na 2 pokoje. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i dużego, słonecznego balkonu. Wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne, instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

44 000 zł36 m² 1 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania tanie mieszkanie dwupokojowe w Rybniku Niewiadom o pow. 36m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, posiada dwa pokoje w tym jeden przejściowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Rybnik,śląskie

359 202 zł84 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Osiedle Graniczna to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z najnowszymi trendami w architekturze z myślą o osobach ceniących wygodę życia, styl i jakość. Nasze atuty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

153 000 zł64 m² 2 390,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na ul. Kilińskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużej kuchni z oknem, łazienki, dużego przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka na piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij