dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

89 500 zł33 m² 2 712,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie typu M2 o powierzchni 33 m2 zlokalizowane przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dodatkowo wydzielono część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Paruszowiec-Piaski

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

280 000 zł66 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie wolne od zaraz, wyposażenie do uzgodnienia. Lokal mieszkalny usytuowany na parterze dwu piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

63 000 zł35 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do spzedania kawalerkę o pow. 35m2, w Rybniku- chwałowice. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, (który śmiało można przedzielić na dwa mniejsze) oraz kuchni i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

179 000 zł69 m² 2 594,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-4 Rybnik Smolna Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 69m2 usytuowane na 7 piętrze bloku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rybnik

Chwałowice,Rybnik

93 000 zł 0 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie w Chwałowicach o pow. 39,96 m2. Układ: salon z wyjściem na balkon pokój kuchnia z oknem łazienka z wc przedpokój W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

95 000 zł58 m² 1 637,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Na Sprzedaż Rybnik-Niedobczyce Na sprzedaż M-4 o powierzchni 58m2 położone w Rybniku w dzielnicy Niedobczyce. Nieruchomość składa się z trzech odrębnych pokoi w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

244 000 zł63 m² 3 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament w Śródmieściu Rybnika. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o metrażu ok. 63m2, do którego przynależy taras i piwnica. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

Śródmieście,Rybnik

175 000 zł54 m² 3 240,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m2 w centrum Rybnika na os. Dworek. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym bloku składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

178 000 zł69 m² 2 579,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Atrakcyjne M4 dzielnica Smolna ul. Kilińskiego 185 000 zł 178 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje państwu mieszkanie typu szwedzkiego o powierzchni 69 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

249 000 zł56 m² 4 478,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament w Śródmieściu Rybnika. Lokal mieszkalny wykończony pod klucz o metrażu ponad 55m2, do którego przynależy taras i ogródek. Usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

179 000 zł69 m² 2 590,45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na osiedlu Smolna/ Kilińskiego. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, wc, hallu. Pokój dzienny z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwałowicka

Meksyk,Rybnik

132 000 zł57 m² 2 328,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane przy ul. Chwałowickiej w Rybniku. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni, łazienki z wc, hallu. Pokój dzienny z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane M4 W chwałowicach! nowa cena: 165.000 ZŁ Komplex Nieruchomości przedstawiają na sprzedaż mieszkanie o całkowitej pow. 56 m2, zlokalizowane w Rybniku Chwałowicach. Unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

299 000 zł138 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie o powierzchni 138m 2 położone w kamienicy w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie jest bardzo przestronne i wygodne, idealnie spełni potrzeby rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

152 000 zł56 m² 2 732,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne M4 I piętro niski blok rybnik-chwałowice! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane w Rybniku- chwałowicach. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

123 000 zł42 m² 2 909,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42m 2 usytuowane na parterze niskiego, ocieplonego bloku w Chwałowicach. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

159 000 zł58 m² 2 741,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowym poddaszem użytkowym o powierzchni 58 m2 ( z poddaszem 73 mkw) zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy Niewiadom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Śródmieście,Rybnik

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- nowa prestiżowa inwestycja W ścisłym cent rum miasta - * Kupujący zwolniony jest z prowizji, koszty ponosi Deweloper * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położone blisko rybnickiego rynku. Mieszkanie o pow. 58 m2 składa się z 2-óch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

173 000 zł45 m² 3 844,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży umeblowane M-3 w Rybniku-okolica ul.Wyzwolenia. Lokal mieszkalny o pow.ok.46 m2 usytuowany na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

155 000 zł64 m² 2 421,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie M4 na Dąbrówki w Rybniku. Lokal mieszkalny o pow. ok. 64m2 usytuowany na 5 piętrze. Składa się z: przedpokoju, salonu, kuchni z oknem , 2 sypialni, łazienki, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

69 000 zł29 m² 2 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena! Do sprzedania mieszkanie M2 przerobione na M3 z oddzielną kuchnią w Rybniku - Boguszowicach. Mieszkanie położone jest na III piętrze. Kuchnia jako osobne pomieszczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

110 000 zł44 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44m2 położone w samym centrum Rybnika. Piętro III, okna pcv, balkon. 2 pokoje z parkietem na podłogach, łazienka razem z wc w terakocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

152 000 zł68 m² 2 245,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie czteropokojowe z dodatkową spiżarnią (możliwość przerobienia na garderobę) usytuowane w Rybniku na ul. Chabrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 w Rybnickiej Kuźni Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M3 o powierzchni 47m2 które składa się z dwóch pokoi w tym salonu z balkonem, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

159 000 zł73 m² 2 178,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż segment w budynku szeregowym położony w dzielnicy Niewiadom Górny. Mieszkanie z osobnym wejściem, dwupoziomowe, z dodatkowym poddaszem do zagospodarowania. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

123 000 zł42 m² 2 909,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,28 mkw położone w niskim bloku na parterze. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni z garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Śródmieście,Rybnik

180 000 zł72 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży duże bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 72 mkw przy ul. Gliwickiej w Rybniku. Możliwość powiększenia metrażu po likwidacji piecy kaflowych - zyskując 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Chwałowice,Rybnik

123 000 zł42 m² 2 909,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M-3 Chwałowice ul. Obywatelska 133 000 zł 123 000 zł Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu mieszkanie M-3 o powierzchni 42,28 m 2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

67 000 zł44 m² 1 522,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 położone na pierwszym piętrze ocieplonego bloku w dzielnicy Niewiadom. W pobliżu znajduje się przystanek, sklepy, dom kultury, poczta czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

67 000 zł34 m² 1 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedaży ustawną kawalerką (możliwość przerobienia na 2 pokoje) w dzielnicy Rybnika - Chwałowicach na ul. Pukowca. Mieszkanie jest do zrobienia, ale dla chcącego nic trudnego tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

165 000 zł53 m² 3 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! dla biura. Zobacz wirtualny spacer po nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie M-4 typu szwedzkiego o powierzchni 53m 2 położone na wysokim parterze ocieplonego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

245 500 zł53 m² 4 590,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wiosenna promocja na nowe mieszkania W śródmieściu. O% prowizji od kupującego Inwestycja już zrealizowana, mieszkania dostępne "od ręki". Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

273 400 zł60 m² 4 590,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wiosenna promocja cenowa na nowoczesne mieszkania W śródmieściu. O% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży mieszkania w samym sercu miasta. Prezentowane mieszkanie jest dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Patriotów

Boguszowice,Rybnik

130 000 zł45 m² 2 914,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie typu M-3 o powierzchni 44,60 m2 usytuowane na parterze bloku w Rybniku - Boguszowicach przy ulicy Patriotów lub zamienię na większe mieszkanie w Boguszowicach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

168 000 zł50 m² 3 368,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,87m 2 położone na drugim piętrze w niskim, ocieplonym bloku w ścisłym centrum miasta. Do Rynku kilka minut piechotą, w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

179 000 zł69 m² 2 590,45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-4 położonego na 7. piętrze bloku w dzielnicy Smolna. Mieszkanie o pow. 69,1 m2, składa się z: trzech nieprzejściowych pokoi (w tym jeden z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

314 000 zł74 m² 4 250,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wiosenna promocja na nowe mieszkania W śródmieściu. O% prowizji od kupującego! Inwestycja już zrealizowana, mieszkania dostępne "od ręki". Oferujemy do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

395 250 zł93 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wiosenna promocja cenowa na nowoczesne apartamenty W śródmieściu. O% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży czteropokojowy apartament o powierzchni 93 m2 położony na IV (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

119 000 zł59 m² 2 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże Mieszkanie 59m2 w Rybniku Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 59m2 które na parterze posiada salon z wyjściem na ogródek oraz.