dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

337 000 zł92 m² 3 660,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie typu M-6 z dwoma tarasami zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy Zamysłów, w kompleksie mieszkalnym składającym się z kilku kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

80 000 zł53 m² 1 509,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M3 o powierzchni 53m2, usytuowane w kamienicy w Chwałowicach. Lokal mieszkalny składający się z dwóch odrębnych pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 48m 2 położone na 4 piętrze ocieplonego bloku na osiedlu w Boguszowicach. Przynależy piwnica oraz balkon, można także korzystać z drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

159 000 zł73 m² 2 178,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie M4 w niskim bloku w Rybniku- boguszowicach. Lokal mieszkalny o dużej powierzchni 73m2 w układzie szwedzkim. Składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

130 000 zł67 m² 1 940,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,98m 2 położone na parterze jednopiętrowego budynku na osiedlu w Boguszowicach. Mieszkanie jest bardzo zadbane, przestronne i o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

90 000 zł36 m² 2 535,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M3 w Chwałowicach Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 1 piętrze bloku w dzielnicy Chwałowice. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Niewiadom

Niewiadom,Rybnik

295 000 zł71 m² 4 136,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,32m 2 usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek oddany do użytku w 2011 roku, posesja jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m 2 położone na wysokim parterze niskiego, ocieplonego bloku w dzielnicy Północ. Bardzo dobra lokalizacja, do Rynku 15min piechotą. Budynek i jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rybnicka Kuźnia

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

142 000 zł42 m² 3 347,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie M-3 typu szwedzkiego usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku na osiedlu w dzielnicy Rybnicka Kuźnia. Lokal ma funkcjonalny układ, na powierzchni 42,42m 2 znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Smolna

Smolna,Rybnik

269 000 zł65 m² 4 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,62m 2 usytuowane na trzecim piętrze nowo powstałego apartamentowca w dzielnicy Smolna. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

107 000 zł55 m² 1 936,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-4 o pow. około 55 m2 położone na osiedlu w Niedobczycach. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim bloku, z dużym balkonem. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

69 000 zł30 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Rybniku Chwałowicach. Lokal mieszczący się na piętrze w kamienicy przeszedł gruntowny remont. Zostały wymienione instalacje, okna, zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Meksyk

Meksyk,Rybnik

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M-4 z tarasem - nowe budownictwo Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60m 2 usytuowany na pierwszym pietrze nowego apartamentowca w spokojnym miejscu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

319 000 zł70 m² 4 547,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż apartament o powierzchni 70,15m 2 usytuowany na drugim piętrze nowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut od rynku, a jednocześnie w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

143 000 zł61 m² 2 360,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w układzie szwedzkim, położone na 4 piętrze w niskim bloku na osiedlu w Boguszowicach. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,57m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

60 000 zł28 m² 2 120,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 o powierzchni 28,30m 2 usytuowane na trzecim piętrze niskiego, ocieplonego bloku w Boguszowicach. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

330 154 zł77 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-5 położone na kameralnym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy na Zamysłowie. W kompleksie pięciu budynków do sprzedania jest łącznie jest 29 mieszkań. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

90 000 zł32 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie typu M2 zlokalizowane przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Lokal Mieszkalny o powierzchni ok.32m2 znajduje się na 4 piętrze wieżowca. Składa się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

185 199 zł43 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie na nowo powstałym osiedlu domów wielorodzinnych. Osiedle zlokalizowane niedaleko centrum Rybnika, w ekskluzywnej dzielnicy. W otoczeniu domów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

168 000 zł87 m² 1 923,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 przerobione na M-4 w dzielnicy Chwałowice, o powierzchni 87,34 m2 położone na tzw. wysokim parterze. Dogodna lokalizacja - w okolicy park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-3 o pow. około 40 m2, położone w Rybniku Chwałowicach. Mieszkanie składa się z: dwóch nieprzechodnich pokoi, w tym jeden z wyjściem na balkon, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Rybniku Chwałowicach. Lokal mieszczący się na piętrze w kamienicy do sprzedaży będzie oddane w stanie deweloperskim: wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

145 000 zł61 m² 2 373,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedać mieszkanie o powierzchni 61m 2 usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu na osiedlu Nowiny. Lokal składa się z trzech odrębnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

148 000 zł45 m² 3 288,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-3 o pow. 45 m2 położone w centrum Rybnika, w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, oraz balkonu. Okna pcv, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 48m 2 usytuowane na drugim piętrze niskiego, ocieplonego bloku niedaleko centrum Rybnika. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

148 000 zł54 m² 2 766,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-3 położone na 10 piętrze wieżowca na osiedlu Smolna. Mieszkanie o pow. 53 m2 składa się z : dwóch pokoi, w tym jeden z wyjściem na balkon, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

56 000 zł38 m² 1 486,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 położone na wysokim parterze w kamienicy w Chwałowicach. Lokal w stanie do odświeżenia: na ścianach gładzie, na podłogach panele lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

69 000 zł40 m² 1 728,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena! Do sprzedania duże M2 o powierzchni 39,91 mkw przerobione na M3 z aneksem kuchennym. Mieszkanie po generalnym remoncie położone na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

129 000 zł65 m² 1 993,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 położone na II piętrze kamienicy w Boguszowicach. Układ pomieszczeń: duży salon, z panelami na podłodze i tapetą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowicka

Śródmieście,Rybnik

185 000 zł62 m² 2 998,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,70m 2 położone na drugim piętrze w niskim bloku w Śródmieściu, na ul. Jankowickiej. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe, z okien widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

52 000 zł37 m² 1 394,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie w Chwałowicach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,29m 2 usytuowane na pierwszym pietrze w kamienicy ok.3 km od centrum Rybnika. Lokal składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

280 100 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy mieszkanie o powierzchni 56,02m 2 położone na trzecim piętrze apartamentowca w śródmieściu Rybnika. Świetna lokalizacja, do Rynku kilka minut piechotą. Idealna oferta dla klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie w Śródmieściu Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Śródmieściu Rybnika, w reprezentacyjnej kamienicy z własnym parkingiem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

90 000 zł63 m² 1 419,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,42m 2 usytuowane na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Niedobczycach. Dach po remoncie, budynek jest zadbany, z odmalowaną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

145 000 zł64 m² 2 265,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie typu M-5, położone w Rybniku- boguszowice. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku. Składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

178 679 zł42 m² 4 290,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

178 000 zł56 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Na Sprzedaż Rybnik Maroko-Nowiny Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56m2 położone w Rybnik- dzielnica Nowiny. Nieruchomość umieszczona na pierwszym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

315 000 zł74 m² 4 256,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 74m2, położone 2km od centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym jednopiętrowym apartamencie. W skład mieszkania wchodzą 3 duże pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

300 000 zł76 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferuje piękny apartament 4 km od centrum Duże, komfortowo urządzone, dwupoziomowe mieszkanie w Rybniku. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi (możliwość zrobienia ścianek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Rybnik

299 000 zł114 m² 2 622,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament w kamienicy w centrum Rybnika Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone jest na II piętrze w unikatowej, przedwojennej kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Na przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

87 000 zł36 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na II piętrze w niskim ocieplonym bloku w Rybniku Chwałowicach. Mieszkanie o pow. 36,42 składa się z : salonu, sypialni, kuchni.