dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

118 000 zł36 m² 3 277,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3, 36m2 na parterze w 4 piętrowym bloku w Rybniku dzielnicy Północ. Mieszkanie składa się z 2 odrębnych pokoi, osobnej kuchni i łazienki. Okna są plastykowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

399 000 zł99 m² 4 047,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kaskada Kompleks - apartamentowiec położony na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament czteropokojowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wodzisławska

Zamysłów,Rybnik

365 000 zł106 m² 3 458,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Osiedle zlokalizowane na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów w ośmiu segmentach o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament czteropokojowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

355 400 zł86 m² 4 152,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kaskada Kompleks - apartamentowiec położony na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament trzypokojowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

325 000 zł75 m² 4 331,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kaskada Kompleks - apartamentowiec położony na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów o nowoczesnej stylizacji. Przedmiotem tej oferty jest apartament trzypokojowy w Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

185 000 zł64 m² 2 881,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe i zadbane mieszkanie usytuowane na osiedlu Kilińskiego/ Smolna. Mieszkanie trzypokojowe, z odrębną kuchnią, łazienką, wc. Z pokoju dziennego wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

420 000 zł110 m² 3 816,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Floriańska

Maroko-Nowiny,Rybnik

149 000 zł59 m² 2 508,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie typu M4 o powierzchni 59,40 m2 zlokalizowane na ul. Floriańskiej w Rybniku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Ludowej

Boguszowice Stare,Rybnik

85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Przytulna kawalerka w Boguszowicach przy ul. Armii Ludowej 98 000 zł 85 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu kawalerkę usytuowaną na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Śródmieście,Rybnik

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie usytuowane w śródmieściu Rybnika, w kamienicy. Lokal składa się z trzech przestronnych pokoi (w tym jeden z balkonem), hallu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztolniowa

Boguszowice Stare,Rybnik

138 000 zł60 m² 2 287,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M4 o powierzchni 60,32 m2 zlokalizowane przy ul. Sztolniowej w Rybniku - Boguszowicach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Śródmieście ul. Wyzwolenia 119 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

158 700 zł62 m² 2 559,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja-mieszkanie M4 rybnik boguszowice! 1 piętro! cena: 158.700 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rybniku - Boguszowicach o całkowitej pow. 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

115 500 zł49 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Atrakcyjne M3 Boguszowice Manhattan 125 000 zł 115 500 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

142 000 zł60 m² 2 366,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam sprzedaż zadbanego mieszkania M4, 60m2 w Rybniku- boguszowicach Starych. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym duży gościnny z wyjściem na balkon oraz 2 mniejsze. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maksymiliana

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie, z w pełni umeblowaną kuchnią z oknem i pięknym widokiem na zalew. Łazienka z prysznicem i wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

165 000 zł59 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! wchodzisz I mieszkasz! M4 Maroko-Nowiny ul. Wawelska 165000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni 59,4 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Floriańska

Maroko-Nowiny,Rybnik

149 000 zł59 m² 2 508,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Przytulne M4 Maroko-Nowiny ul. Floriańska 160 000 zł 149 000 zł Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,4 m 2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

56 000 zł38 m² 1 493,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią w Rybniku - Chwałowicach. Możliwość przerobienia mieszkania na 2 pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

185 000 zł47 m² 3 947,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zupełnie nowa oferta - rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowo powstającym kameralnym apartamentowcu. Planowany termin oddania do użytku - I kwartał 2018 r. Już dziś można wybrać coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

310 000 zł79 m² 3 936,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu. Budynek oddany do użytku, zostało ostatnie wolne mieszkanie na parterze, z ogródkiem. Do dyspozycji mamy: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

170 000 zł43 m² 3 991,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

118 450 zł38 m² 3 117,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w Rybniku na sprzedaż! Nieruchomości Komplex prezentują wyremontowane mieszkanie M3 o całkowitej pow. 38m2, w skład której wchodzą dwa niezależne pokoje, przedpokój, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

97 000 zł35 m² 2 780,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M2 przerobione na M3 o powierzchni 34,89m2 zlokalizowane w Rybnik - Boguszowice na parterze. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas W biurze Prestige Nieruchomości przedstawia wyjątkową okazję sprzedaży mieszkania typu M-2 znajdującego się w Rybniku przy ul. Chabrowej z dużym balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

293 580 zł70 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny apartament zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Rybniku obręb Smolna/ Zamysłów/ Niedobczyce. Mieszkania są już na etapie oddania do użytku, z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

149 000 zł46 m² 3 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie typu M3 o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowane na ul. Wawelskiej w Rybniku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w śródmieściu Rybnika w niskim bloku przy ulicy Wyzwolenia. Powierzchnia 36 mkw z piwnicą na parterze. Lokal składa się z: pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

161 000 zł102 m² 1 578,43 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

M5 rybnik - jedyne takie - 11 piętro cena: 161 000 do negocjacji Komplex Nieruchomości przedstawia na spr zedaż duże mieszkanie , znajdujące się na 11 piętrze 10-cio piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

82 400 zł41 m² 2 009,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż rybnik - niedobczyce Komplex Nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie składające się z przestronnego salonu, kuchni z aneksem jadalnym oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

337 000 zł92 m² 3 663,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle zlokalizowane w Rybniku, dzielnica Zamysłów. Kompleks mieszkalny to zespół sześciu kameralnych budynków. Do wyboru mieszkania: * trzypokojowe 73m2 na II piętrze z tarasami 12 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

134 000 zł44 m² 3 045,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż M3 W rybniku - centrum cena: 134.000 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i przytulne mieszkanie o całkowitej pow. 44 m2. Mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

175 000 zł75 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż M4 W rybniku! Nieruchomości Komplex oferują na sprzedaż piękne mieszkanie o całkowitej pow. 75m2 zlokalizowane w Rybniku. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

210 000 zł47 m² 4 422,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa oferta już dostępna! Kupujący nie płaci opłaty skarbowej 2% ani prowizji za czynności pośrednictwa Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, usytuowane w nowym budownictwie na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

137 000 zł61 m² 2 245,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M-4 o pow. 61m2 w Boguszowicach Starych w niskim bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z przestronnego holu, dużej kuchni z oknem, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

168 000 zł61 m² 2 749,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne i zadbane mieszkanie typu M4 o powierzchni 61.1 m2 zlokalizowane na ul. Wawelskiej w Rybniku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Chwałowice,Rybnik

84 000 zł37 m² 2 270,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja mieszkanie M3 rybnik chwałowice 84 000 Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe , położone na 2 piętrze niskiego bloku, o łącznej powierzchni 37 m2 w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Zamysłów,Rybnik

189 445 zł47 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Letnia promocja cenowa - tylko teraz 3990zł/m2 Nowa oferta już dostępna! Kupujący nie płaci opłaty skarbowej 2% ani prowizji za czynności pośrednictwa Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

123 000 zł66 m² 1 849,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komplex nieruchomości oferuje mieszkanie M4 rybnik- boguszowice! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane w Rybniku- boguszowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

92 000 zł50 m² 1 840 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 rybnik niedobczyce! cena: 92.000ZŁ! Nieruchomości Komplex oferują na sprzedaż mieszkanie o całkowitej pow. 50 m2, w skład której wchodzą trzy niezależne pokoje, przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Smolna

Smolna,Rybnik

125 000 zł47 m² 2 670,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w centrum Rybnika w niskim, dwupiętrowym budynku. Powierzchnia 46,8 mkw z dużą piwnicą o powierzchni 12,40 mkw Lokal składa się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij