dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rybnik - Oferty „sprzedam mieszkanie”

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Rybnik

Zamysłów,Rybnik

899 000 zł86 m² 10 453,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, nowoczesność i przemyślane rozwiązania aranżacyjne! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

317 645 zł34 m² 9 459,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

239 800 zł39 m² 6 148,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni 39m2 usytuowane w Rybniku, dzielnica Niewiadom ul. Morcinka na 4 piętrze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławików

Smolna,Rybnik

245 000 zł36 m² 6 723,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie położone w Rybniku przy ul.Sławików, blisko do rynku, sklepów, szkoły przedszkola. Mieszkanie usytuowane na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

349 000 zł64 m² 5 483,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Agencyjnej Z przyjemnością prezentuję Państwu ustawne i jasne mieszkanie o pow. 63,65 m2, zlokalizowane w Rybniku - w dzielnicy Maroko-Nowiny, graniczącej ze Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Doskonała lokalizacja, niski czynsz! Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie w c entrum Rybnika przy ul. Wyzwolenia. Lokal o powierzchni 38 m2 usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

245 000 zł46 m² 5 337,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 15-03-2024 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane przy ul. Dworek w Rybniku W niedalekiej odległości: - centrum handlowe Plaza - Netto, biedronka - park tematyczny - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Gotartowice,Rybnik

479 000 zł78 m² 6 177,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wykończenia we własnym stylu? I piętro, niezależne wejście z parteru do mieszkania, dwa miejsca postojowe, duży balkon - tak to wszystko w jednej ofercie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Rybnik,śląskie

259 900 zł59 m² 4 421,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Idealna oferta dla osób, które pragną wejść i mieszkać - bez konieczności przeprowadzania remontów! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mariańska

Rybnik-Północ,Rybnik

259 000 zł29 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla osób, które pragną zamieszkać "od zaraz" w ścisłym centrum Rybnika. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Boguszowice,Rybnik

270 000 zł48 m² 5 581,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty! Kup i zamieszkaj od zaraz! Piękne, wyremontowane mieszkanie z charakterem w Rybniku Boguszowicach - Osiedle Południe. Istnieją wnętrza, które przemawiają do nas od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Rybnik,śląskie

255 000 zł49 m² 5 254,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Idealna oferta dla osób, które pragną uniknąć remontów i wprowadzić się bez dodatkowych nakładów. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Chwałowice,Rybnik

249 000 zł47 m² 5 320,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku - Chwałowicach (zwycięstwa). 3 niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka. Blok docieplony, klatki schodowe po remoncie. Na podłogach panele oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

330 000 zł64 m² 5 184,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4 w pożądanej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,65 m2 w Rybniku przy ulicy Dąbrówki. Duże, przestronne, dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

180 000 zł46 m² 3 890,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik Chwałowice ul. Pukowca. Oferujemy do sprzedaży zadbane i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,27 m2, usytuowane na trzecim piętrze w niskim budownictwie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nowa cena! skorzystaj Z okazji Mam dziś przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, nowoczesne, piękne mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy Rybnika-Niedobczyce, na niewielkim 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

353 291 zł41 m² 8 680,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariańska

Rybnik-Północ,Rybnik

375 000 zł57 m² 6 544,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać w ścisłym centrum Rybnika - bez remontowania! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

165 000 zł29 m² 5 679,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura opis: mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29,05 m2 zlokalizowaną w Rybniku przy ulicy Dąbrówki, usytuowaną na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Patriotów

Boguszowice,Rybnik

348 000 zł88 m² 3 951,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88,07 m2, usytuowane przy ulicy Patriotów w Boguszowicach. Lokal mieszkalny dwustronny, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

184 999 zł43 m² 4 320,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą - gotowe do wprowadzenia się! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Boguszowice,Rybnik

189 500 zł36 m² 5 230,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla osób chcących uniknąć remontów! Parter! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariańska

Rybnik,śląskie

375 000 zł57 m² 6 544,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość. Jeżeli szukasz mieszkania dla siebie to jest świetna oferta W centrum rybnika. Ofertą sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Rybniku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lotników

Niedobczyce,Rybnik

145 000 zł31 m² 4 644,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Kawalerka gotowa do wprowadzenia Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 31,22 m2 zlokalizowaną w Rybniku, przy ulicy Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związkowa

Niedobczyce,Rybnik

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,00 m2. Znajduje się ono w zielonej i spokojnej okolicy w Niedobczycach. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie - z przedpokoju wejdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

394 436 zł60 m² 6 567,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum w Rybniku. Kuchnia z aneksem oraz oknem, pomieszczenia o wysokości 2,6m. Ogrzewanie miejskie, okna pcv. Mieszkanie posiada balkon 6,8m 2. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

180 000 zł43 m² 4 204 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,38 m2 (powierzchnia wraz z pomieszczeniami przynależnymi - piwnica 42,82 m2) Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

452 806 zł72 m² 6 324,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum w Rybniku. Kuchnia z aneksem oraz oknem, pomieszczenia o wysokości 2,6m. Ogrzewanie miejskie, okna pcv. Mieszkanie posiada balkon 4,5m 2. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Rybnik

325 000 zł89 m² 3 671,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie M-4 w kamienicy o powierzchni 88,53m2 usytuowane w Rybniku, dzielnica Śródmieście na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

599 000 zł61 m² 9 842,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz wykończonego i umeblowanego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Wrzosy, koniecznie zapoznaj się z niniejszą ofertą. Mieszkanie o powierzchni 59,21m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

380 000 zł75 m² 5 039,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe M4 o powierzchni 75,4m2. Przestronna przestrzeń w skład której wchodzą obszerny salon, dwa pokoje gościnne, kuchnia z możliwością przebicia ściany, łazienka oraz osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białych

Śródmieście,Rybnik

225 000 zł29 m² 7 642,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Umowa na wyłączność biura opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 29,44 m2 zlokalizowaną w Rybniku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

329 000 zł58 m² 5 692,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego i przestronnego mieszkanie znajdującego się na 2 piętrze ocieplonego , ładnego bloku w Rybniku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamysłów,Rybnik

410 000 zł41 m² 9 970,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Witaj w ekskluzywnym osiedlu Rybnik Zamysłów - miejscu stworzonym z myślą o Twoim komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Chwałowice,Rybnik

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i ciepłe mieszkanie w dobrej lokalizacji z wydzielonym miejscem parkingowym! Do dyspozycji 51m2 powierzchni mieszkania oraz 9,48m2 piwnicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

244 000 zł37 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Rybnika. Zlokalizowane jest przy ul.Św Józefa na III piętrze w boku z windą. Bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkając tu czujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

410 000 zł102 m² 4 007,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność biura opis: prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 102,3 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Boguszowice,Rybnik

256 700 zł58 m² 4 394,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego znajdującego się w Rybniku - Boguszowicach. Mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - 51,5 m2 + piwnica 3m2 + piękny strych 25m2 (można urządzić mini siłownię lub pracownię) - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica, strych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztolniowa

Boguszowice,Rybnik

329 000 zł74 m² 4 440,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam interesującą ofertę mieszkania w Boguszowicach o powierzchni 74,09m2 na 4 piętrze w niskim bloku na ulicy Sztolniowej. Mieszkanie skład się z kuchni, łazienki, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

220 000 zł29 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 na Nowinach, usytuowane na 2 piętrze, duży pokój z możliwością podzielenia na dwa, aneks kuchenny w przedpokoju, duża łazienka. Lokal po.