dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Rybnik - Oferty sprzedaży i wynajmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

185 000 zł46,75 m² 3 957,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Genialna okazja! 2 ustawne pokoje z balkonem - Rybnik, ul. Morcinka! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,75 m z dwoma dużymi, ustawnymi i nie przejściowymi pokojami, co.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,16 m² 5 398,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

414 990 zł73,38 m² 5 655,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 900 zł67,45 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe niedobczyce Pierwsza Dzielnica Prestiżowe, zamknięte osiedle apartamentów powstaje w spokojnej i pięknej okolicy, przy ul. Niedobczyckiej w rybniku niedobczycach. Posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

3 700 zł155 m² 23,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupoziomowe centrum Rybnika Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Układ i metraż: 4.

Szczegóły ogłoszenia

414 990 zł73,38 m² 5 655,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w budynku mieszkalno-usługowym w którym znajdują się 3 mieszkania na piętrze, na parterze będą gabinety lekarskie. Mieszkanie jest po całkowitym generalnym remoncie , wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł84,39 m² 7 453,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Rybnik Zamysłów, taras, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 84,39 m2 - piętro: parter i 1 piętro - taras, ogródek 106 m2 - 2 miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Luksusowy, dwupoziomowy apartament do wynajęcia - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia piękny i stylowy, dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 200 m2 w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,28 m² 7 461,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe M-5 Rybnik Zamysłów, taras, ogródek, nowe budownictwo. - M-5 - powierzchnia: 80,28 m2 - piętro: parter i 1 piętro - taras, ogródek 139 m2 - 2 miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł72 m² 34,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupoziomowe M-3 Rybnik Żużlowa - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - budynek z 2009 roku - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży parking - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł116 m² 3 008,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Unikat! Dwupoziomowe mieszkanie 116 m Rybnik, boguszowice, ul. Jastrzębska Marzysz o przestronnym mieszkaniu, które daje możliwości jak dom? Ta oferta to rzadko spotykana perełka na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwu-poziomowe M-3 Rybnik Żużlowa. - powierzchnia: 36 m2 (dolny poziom), 36 m2 (poddasze ze skosami) - piętro: 2/2 - balkon - piwnica - duży, zamykany parking - ogrzewanie gazowe kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł117,65 m² 4 674,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe położone na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego w Rybnik , w spokojnej dzielnicy Kamień (dzielnica Rybnika) , przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł80,30 m² 7 907,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz O przestronnycm I nowoczesnym mieszkaniu? ta ofera jest dla ciebie! Mieszkanie 4 pokoje z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi w cenie Przestrzeń i wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł119,53 m² 4 099,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest: dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,70 m2 i niezależną kotłownią o powierzchni 10,88m2 ogrzewany za pomocą centralnego ogrzewania na pellet,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł80,28 m² 7 847,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Willa Park położone jest w malowniczej części Zamysłowa w Rybniku. Osiedle znajduje się przy użytku ekologicznym Okrzeszyniec zwanym perełką przyrody w Rybniku. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł84,39 m² 7 820,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł72,78 m² 9 824,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym stylu - Osiedle Willa Park, rybnik - Wielopole Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białych

Rybnik,śląskie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem kawalerkę w Rybniku przy ul. Jadwigi i Feliksa Białych. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 znajduje się na 1 piętrze składające się z przedpokoju, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

365 000 zł64 m² 5 694,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Rybnika idealne dla rodziny! ul. Kilińskiego, 64,1 m , Balkon, piwnica, gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiotka

Niewiadom,Rybnik

398 000 zł58 m² 6 860,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

To jest dwupoziomowe mieszkanie z dostępem ogrodem, które jest gotowe do zamieszkania. Kuchnia w mieszkaniu jest nowoczesna i wykonana na wysokim poziomie. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jastrzębska

Boguszowice,Rybnik

449 000 zł116 m² 3 870,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 116 m | Balkon | Garaż + ogródek | Boguszowice, rybnik. Marzysz o przestrzeni, która daje swobodę aranżacji i idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Reja

Śródmieście,Rybnik

619 000 zł75 m² 8 256,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

(Zobacz film w hd!) Dwupoziomowe mieszkanie 74,97 m w Śródmieściu z trzema sypialniami. Rozkładowe, z osobnym wejściem prosto z zewnątrz. Prywatność, brak sąsiadów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Wielopole,Rybnik

735 000 zł73 m² 10 098,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne dwu poziomowe mieszkanie 3 pokoje w nowoczesnym stylu czeka na nową rodzinę w sercu nowoczesnego apartamentowca osiedla Willa Park , w malowniczej dzielnicy Wielopole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Rybnik

Chwałęcice,Rybnik

699 000 zł109 m² 6 413 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 109 m2 położone w Jejkowicach kilometr od Rybnika dzielnicy Chwałęcice w otoczeniu lasów znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Chwałęcice,Rybnik

639 000 zł93 m² 6 871 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania luksusowe dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 93 m2 położone w Jejkowicach kilometr od Rybnika dzielnicy Chwałęcice w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Południe

Boguszowice,Rybnik

339 900 zł61 m² 5 573,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez przeprowadzania remontów! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o pow 60,98 m2, usytuowane Rybniku na Osiedlu Południe. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Rybnik,śląskie

2 200 zł60 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe pokojowe mieszkanie w Rybniku przy ul. Kowalczyka. Lokal o powierzchni 60 m2 znajduje się na 1 piętrze. Układ pomieszczeń: - salon, - 2 oddzielne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiotka

Rybnik,śląskie

398 000 zł58 m² 6 860,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

M-5 w spokojnej okolicy z ogródkiem Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.01 mkw położone w Rybniku przy ul. Augustyna Kwiotka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strąkowska

Wielopole,Rybnik

799 000 zł73 m² 10 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Popielów,Rybnik

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, dwupoziomowy apartament do wynajęcia - zapraszamy. Oferujemy do wynajęcia piękny i stylowy, dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 160 m2 w Rybniku Popielowie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sztolniowa

Boguszowice Stare,Rybnik

249 000 zł48 m² 5 219,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta dla osób, które pragną zamieszkać w dobrej lokalizacji, na kameralnym, zielonym osiedlu. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47,71 m2, usytuowane przy ul. Sztolniowej. Lokal jest zadbany, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budowlanych

Nowiny,Rybnik

340 000 zł56 m² 6 104,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla rodzin z dziećmi w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(55,7 m2) w samym sercu Osiedla Nowiny! Mieszkanie jest 3 lata po generalnym remoncie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

180 000 zł43 m² 4 204 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,38 m2 (powierzchnia wraz z pomieszczeniami przynależnymi - piwnica 42,82 m2) Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Rybnik,śląskie

840 000 zł112 m² 7 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament W zabudowie szeregowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu w zabudowie szeregowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

539 000 zł128 m² 4 220,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupoziomowy Przestronny Apartament! Oferujemy Państwu do sprzedaży bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Rybnika (paruszowiec/zastaw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Popielów,Rybnik

449 000 zł113 m² 3 957,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokojowy, 2-poziomowy apartament z dużym i małym balkonem. Zostało 1 mieszkanie. Krótko o mieszkaniu: - poddasze: 3 sypialnie, łazienka, - piętro: 1 gabinet , 1 salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rybnik

Rybnik,śląskie

366 000 zł57 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe apartamenty w Rybniku Mieszkania zlokalizowane ok 5 km od centrum Rybnika w otoczeniu drzew z daleka od zgiełku miasta.K ameralny kompleks apartamentowców, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Nowiny

Nowiny,Rybnik

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament premium z dużym tarasem* umeblowany* teren zamknięty* 2 miejsca postojowe* Partner Plus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 60m2 z tarasem+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Rybnik

Rybnik,śląskie

380 096 zł59 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu apartamenty od sprawdzonego dewelopera, który ma za sobą zakończonych kilka bardzo dobrych inwestycji. Pozostały jeszcze ostatnie dwa wolne apartamenty na nowym kameralnym osiedlu,.