Lokal handlowy, ul. Konarskiego

Konarskiego, Popielów, Rybnik, śląskie

  • 1 160 000 zł
  • 300 m²
  • 3 866,67 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Dziadek

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Konarskiego

Konarskiego, Popielów, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
9 maja 2026

1 160 000 zł

300 m²

3 866,67 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Konarskiego

Zaktualizowane: 9 maja 2026

1 160 000 zł 300 m² 3 866,67 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 160 000 zł (3 866,67 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: TUR NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 09.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 125/2517/OLS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wolnostojący dom po generalnym remoncie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Rybnika Popielowie. Nieruchomość o nowoczesnej sylwetce znajduje się na działce o powierzchni 700 m² i jest idealnym rozwiązaniem pod wynajem długoterminowy, siedzibę firmy lub placówkę medyczną. (...)

Agent

Dawid Dziadek

22 102 32...

22 102 32 18

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dawid Dziadek

22 102 32...

22 102 32 18

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,