dowolna

Działki komercyjne Rybnik - Lista ogłoszeń

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Hallera

Rybnik,śląskie

690 000 zł404 m² 1 707,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w centrum Rybnika (budynek W trakcie rozbiórki) zlokalizowana przy ul. Hallera. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Niedobczyce

Niedobczyce,Rybnik

495 000 zł1 410 m² 351,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 1410m2. Część działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lipowa

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

25 000 zł25 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia duża działka 25 000 m2 w ścisłym centrum Rybnika na ul. Lipowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania o przeznaczeniu Usługowo - Produkcyjnym. Daje to szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Młyńska

Rybnik,śląskie

1 200 000 zł5 482 m² 218,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę usługowo- mieszkaniową w ścisłym centrum Rybnika, na ul. Młyńskiej. Nieruchomość płaska w kształcie prostokąta Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Prosta

Rybnik,śląskie

1 760 000 zł11 043 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 11 043 m2 z dopuszczeniem zabudowy produkcyjnej (produkcja drobna, składy i magazyny itd) w centrum Rybnika tj. 500 metrów do stacji kolejowej (towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Giedroycia

Rybnik,śląskie

1 760 000 zł10 982 m² 160,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża nieruchomość pod działalność usługową w Rybniku 10 982 m2 Znajduje się w okolicy ulicy Giedroycia oraz Prostej co wpływa na atrakcyjność położenia działki, jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lipowa

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

25 000 zł25 000 m² 1 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Rybnik

1 750 000 zł10 982 m² 159,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa o powierzchni 10 982 m2 z dopuszczeniem zabudowy produkcyjnej (produkcja drobna, składy i magazyny itd) w centrum Rybnika tj. 500 metrów do stacji kolejowej (towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wołodyjowskiego

Niedobczyce,Rybnik

292 000 zł500 m² 584 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjną pod budowę sklepów, domu przyjęć, działka położona na przeciwko kościoła, niezabudowana, bardzo dobrym miejscu, wraz z mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolejowa

Rybnik,śląskie

1 150 000 zł5 090 m² 225,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona jest w województwie Śląskim w miejscowości Rybnik przy ul. Kolejowej. Jest ona usytuowana 2 km od centrum miasta Rybnika, w strefie miasta przeznaczonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radziejowska

Chwałowice,Rybnik

1 496 zł1 700 m² 0,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dysponuję działką komercyjną o całkowitej powierzchni 1700m2 - możliwa dzierżawa części działki - cena podlega negocjacji Działka jest bardzo korzystnie usytuowana - rogowo względem.