dowolna

Działki na sprzedaż Rybnik - Oferty sprzedaży działek

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł39 830 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka leśna 39 830 m - duży teren inwestycyjny, rybnik Atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5612 m - usługi/produkcja - 51x110 m - ul. Gruntowa Duża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 916 m² 156,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1916 m - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - zebrzydowice Idealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 885 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2885 m - teren usługowy - Rybnik, gliwice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2885 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

479 150 zł1 369 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1369 m - Ochojec - top lokalizacja To jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł700 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka w kształcie trapezu w spokojnej, kameralnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela o powierzchni 700 m położona przy Ulicy Gospodarczej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 075 m² 153,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta dla ludzi, którzy szukają ciszy, spokoju i pięknych widoków - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka (19x62) o pow 1075 m2 - w całości budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 057 m² 125,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2057 m cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m , położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 919 m² 99,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 1919 m - przyszłościowa lokalizacja (obok centrum logistycznego moraj). Świetna propozycja dla inwestora, który chce wejść w rozwijający się rejon Rybnika. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł942 m² 221,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rybnik|działka 942m2|ligota Ligocka Kuźnia blisko lasu Ogłoszenie prywatne. Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa przez biura nieruchomości. Cena do negocjacji Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 717 m² 82,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika! Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 4717 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 324 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rybnika, która pozwoli Ci wygodnie zaprojektować dom jednorodzinny z prywatnym ogrodem? Ta oferta spełni te oczekiwania. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 400 m² 185,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu Atrakcyjną Działkę Budowlaną w zielonej i spokojnej części Rybnika. Dookoła zabudowa jednorodzinna. Działka o powierzchni 1400 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł937 m² 165,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działce jest możliwość wybudowania domu w uproszczonej procedurze (na zgłoszenie) - Bez kierownika budowy i dziennika budowy Działka w Rybniku przy ulicy Głuchej: - ma 937m2 czyli.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 252 m² 70,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! teraz W nowej cenie Oferuję na sprzedaż działkę znajdującą się w Rybniku - dzielnicy Popielów, przy ulicy Żwirowej o powierzchni: 2252 m2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 653 m² 56,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie codzienne poranki z widokiem na malownicze wzgórza Niewiadomia Dolnego i Radoszów. Ta wyjątkowa działka, położona na lekkim wzniesieniu, pozwoli Ci cieszyć się harmonią.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 064 m² 50,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę budowlano-rolną 2064 qm bezpośrednio od właściciela 44251 Rybnik , Ulica Jutrzenki 1 444mq pod zabudowę

Szczegóły ogłoszenia

413 928 zł5 749 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 5.749m , położona w spokojnej okolicy w miejscowości Popielów, gmina Rybnik. Nieruchomość łączy w sobie część budowlaną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł803 m² 242,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę usytuowaną w centrum dzielnicy Orzepowice przy ul. Rudzkiej. Obszar - 803 m2 Dostępne media - wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna (w drodze) Teren płaski, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

175 000 zł700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 700 m2 do 816 m w miejscowości Rybnik - Kamień przy ul. Sąsiedzkiej. Media w drodze ( prąd, gaz. kanalizacja). Zapraszamy do rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

925 000 zł2 200 m² 420,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej wraz z pawilonem usługowym w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł15 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę usługową zlokalizowaną w Rybniku przy ulicy Gliwickiej. Według planu zagospodarowania przestrzennego miasta Rybnika działka ta znajduje się: -w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 129 m² 87,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 1129 m przy Jeziorze Rybnickim Rybnik Chwałęcice Są miejsca, które mają w sobie coś wyjątkowego. Takie, które łączą spokój natury, atrakcyjną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 749 m² 78,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 5749 m2, położonej w Rybniku - Popielowie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, około 2200 m2 działki to tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł750 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rekreacyjne w zielonej i spokojnej dzielnicy Rybnika - zapraszamy serdecznie. Oferujemy do sprzedaży cztery działki o różnym metrażu z przeznaczeniem pod rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł582 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu, gdzie cisza i spokój łączą się z prestiżową lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 582.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł2 741 m² 224,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 nr działki 152/6 o powierzchni 2741 m zapisanej w księdze wieczystej gl1y/00130103/4. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

214 999 zł2 747 m² 78,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łączna powierzchnia: 2747 m Lokalizacja: rybnik, dzielnica Ligota Numery ewidencyjne: 883/68 oraz 308/67 Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2747.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł5 628 m² 93,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki o łącznej pow. 0,5628 ha - w połowie budowlane, w połowie tereny ogrodów. Nieruchomości zlokalizowane w Rybniku - Niedobczycach przy ul. Chodkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł845 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o domu w miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się ciszą, zielenią i widokiem na las? Ta działka położona przy ul. Niemcewicza w Rybniku - dzielnicy Popielów to.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 679 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rybniku w sąsiedztwie ulicy Kamińskiego, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 679 m² 81,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 679m2 - terenu budowlanego ok. 2 000 m2, 670m - zieleń nieurządzona.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł4 425 m² 98,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Rybnik Niedobczyce, ul. Pod Lasem - spokojna lokalizacja z dużym potencjałem kb nieruchomości prezentuje działkę inwestycyjno-mieszkaniową położoną w Rybnik -.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł772 m² 123,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty Ładna działka budowlana - Rybnik Popielów - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 772 m2 w Rybniku Popielowie. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

190 725 zł2 543 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2543 m - idealna dla miłośników przyrody! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2543 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 362 m² 298,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dla inwestora! Duża działka budowlana - Rybnik Ochojec. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, dużej działki budowlanej o powierzchni 5362 m2, zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 418 m² 150,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana rybnik, 2418 m2 Oferta sprzedaży nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2418 m2 za cenę 365.000 zł Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł449 m² 1 002,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w samym centrum Rybnika. Informacje ogólne. Działka o powierzchni 449m 2 , w kształcie prostokąta o wymiarach 16m x 27m. Teren płaski częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej 0,4994 ha Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,4994 ha, położona w malowniczej i spokojnej okolicy idealna pod zabudowę mieszkaniową. Działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij