dowolna

Domy z poddaszem Rybnik - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Nowiny,Rybnik

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:781 m²

Okazja Inwestycyjna! Nieruchomość z potencjałem stworzenia czterech niezależnych mieszkań! Doskonała lokalizacja - centrum miasta Rybnika, do ch Plaza tylko 5 min. pieszo! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Śródmieście,Rybnik

749 000 zł269 m² 2 786,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Połowa Kamienicy o pow. 267,8 m2 w najlepszej lokalizacji Rybnika przy Bazylice Św. Antoniego Na sprzedaż połowa kamienicy z niezależnym wejściem od ulicy, własną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

570 000 zł129 m² 4 422,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej. W ofercie pozostały już tylko dwa domy - typu środkowy szereg z działką 205 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kłokocin

Kłokocin,Rybnik

545 000 zł120 m² 4 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni 120 m2 położony w Rybniku - dzielnica Kłokocin. Dom wybudowany w 2007 roku. Działka płaska o powierzchni 828.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gotartowice,Rybnik

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga! Zwolnił się skrajny szereg z największą działką w cenie 600.000 zł Dzielnica Gotartowice,- poprzez drogę Pszczyna-Racibórz, doskonale skomunikowana z całą aglomeracją. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Serdeczna

Nowiny,Rybnik

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Umowa na wyłączność biura. Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90m2. Nieruchomość podzielona na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Hutnicza

Rybnik,śląskie

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferta na wyłączność naszego biura Wszystkie zdjęcia oferty dostępne na naszej stronie internetowej i Facebooku Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochojec

Ochojec,Rybnik

685 000 zł250 m² 2 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Dom W zabudowie szeregowej Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 176 m2, usytuowanego w dzielnicy Ochojec. Budynek znajduje się na działce o pow. 4 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ochojec,Rybnik

4 500 zł230 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opis nieruchomości: do zaoferowania mamy piękny przestronny dom o powierzchni 230m2 z poddaszem gdzie zrelaksujecie się we własnej saunie. Usytuowany jest na dużej 12 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Stwosza

Śródmieście,Rybnik

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom dwukondygnacyjny po generalnym remoncie , wykończony i urządzony w wysokim standardzie , położony bardzo blisko centrum miasta ( do rynku około 5 minut piechotą). Teren ogrodzony , brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Serdeczna

Nowiny,Rybnik

319 000 zł130 m² 2 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

595 000 zł185 m² 3 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Idealna oferta dla wymagających klientów, którzy pragną zamieszkać w dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Popielów,Rybnik

247 000 zł150 m² 1 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 043 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Marzysz o Domu pod lasem? Spokojna okolica oraz miejsce na spacery są tuż za oknem. Za domem sad oraz sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hutnicza

Śródmieście,Rybnik

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:840 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:781 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zebrzydowicka

Śródmieście,Rybnik

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:335 m²

oferta na wyłączność biura Opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu ofertę domu położonego w Rybniku w ścisłym centrum miasta , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sikorskiego

Kamień,Rybnik

229 000 zł128 m² 1 789,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 024 m²

Partner Plus nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w Rybniku w dzielnicy Kamień przy ulicy Generała Sikorskiego. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzepowice,Rybnik

445 000 zł120 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Atrakcyjna lokalizacja to podstawa w wyborze swojego "nowego miejsca na ziemi". Rybnickie Orzepowice: dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

669 000 zł300 m² 2 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Idealna oferta dla rodzin, które szukają dużego domu w świetnej lokalizacji - ścisłe centrum! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

399 000 zł163 m² 2 447,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Prezentujemy Państwu Dom o pow. ok 163 m2 zlokalizowany w usługowo-mieszkalnej części Rybnika. Nieruchomość wybudowana została w latach 50 na działce o pow. 869 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konarskiego

Popielów,Rybnik

1 150 000 zł508 m² 2 263,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do Sprzedaży Budynek Mieszkalno - Usługowy, który posiada Warsztat / Garaż, który spełni wiele oczekiwań nowego właściciela! Nieruchomość o łącznej pow. użytkowej to. 421,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kłokocin

Kłokocin,Rybnik

510 000 zł150 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Szukasz azylu który możesz zaaranżować według własnego pomysłu ? To oferta idealna dla Ciebie - klimatyczne miejsce z ogromnym potencjałem! Wolnostojący dom o powierzchni 150m2 usadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Boguszowice,Rybnik

540 000 zł158 m² 3 406,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny, który nie potrzebuje remontu, a do tego jest w atrakcyjnej cenie? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Sprzedam dom z 1997r. w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

850 000 zł126 m² 6 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! prywatny dom pośrednika Piękny , luksusowo wykończony , pod klucz , dom w zabudowie bliźniaczo- szeregowej. Dom posiada garaż oraz min 3 miejsca postojowe przed domem, chodnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

685 000 zł175 m² 3 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem oferty jest duży podpiwniczony dom położony na 4 arowej działce w spokojnej okolicy z dwoma garażami. Dom został wyremontowany 10 lat temu, sprzedawany wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mały wymarzony domek! To właśnie taka oferta! Prezentujemy Państwu domek w zabudowie szeregowej. Domek znajduje się w zielonej części Rybnika, do Rynku 5 km. W skład domku wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

660 000 zł160 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2 (użytkowej 110 m2), z działką 384 m2. Na parterze znajduje się kuchnia połączona z jadalnią, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mały wymarzony domek? To właśnie taka oferta! Prezentujemy Państwu domek w zabudowie szeregowej. Domek znajduje się w zielonej części Rybnika, do Rynku 5 km. W skład domku wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

479 000 zł176 m² 2 729,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:719 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 175,5m2 na działce 719 m2. Budynek jest 1 piętrowy, podpiwniczony, okna pcv, dach ocieplony + dachówka ceramiczna. Na parterze: salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

329 000 zł74 m² 4 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, mieszczący się w dzielnicy Rybnika. Powierzchnia użytkowa to 74 m2 , w tym na parterze kuchnia połączona z salonem i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chrószcza

Rybnik,Rybnik

260 000 zł2 478 m² 104,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 478 m²

Budynek mieszkalny-otynkowane wnętrze domu,ocieplony watą mineralną,woda,gaz,instalacja elektryczna, 3 kondygnacje z garażem , o powierzchni 227 metrów. Obok budynek warsztatowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

498 000 zł153 m² 3 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta na wyłączność. Sprzedamy nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 153 m2, położony w Rybniku, blisko centrum, stojący na działce o pow. 555 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Kamień,Rybnik

660 000 zł176 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny w postaci połówki bliźniaka. Obok domu dostępny dwustanowiskowy garaż. Bramy garażowe oraz wjazdowa sterowane z pilota. Cała posesja jest ogrodzona i wybrukowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kamień

Kamień,Rybnik

2 500 zł176 m² 14,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Do wynajęcia budynek mieszkalny w postaci połówki bliźniaka. Cała posesja jest ogrodzona i wybrukowana. Budynek wyposażony jest w ogrzewanie olejowe firmy Viessmann, a także system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Kamień,Rybnik

3 500 zł176 m² 19,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Do wynajęcia budynek mieszkalny w postaci połówki bliźniaka. Obok domu dostępny dwustanowiskowy garaż. Bramy garażowe oraz wjazdowa sterowane z pilota. Cała posesja jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Kamień,Rybnik

1 380 000 zł417 m² 3 308,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Do sprzedania posiadam zespół zabudowań mieszkalnych mieszczących się na pojedynczej parceli. W skład zestawu wchodzi bliźniak o łącznej powierzchni 352,7 m kw. oraz dom jednorodzinny.