dowolna

Domy umeblowane Rybnik - Oferty sprzedaży i wynajmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

469 900 zł136 m² 3 455,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta na wyłączność opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu, który idealnie sprawdzi się dla dwóch rodzin (osobna klatka schodowa) usytuowanego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Basztowa

Zebrzydowice,Rybnik

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Dom Rybnik Zebrzydowice ul. Basztowa Budynek o pow. 135 m2 usytuowany na działce o pow. 1378 m2 w malowniczej dzielnicy Rybnika. Funkcjonalny budynek idealny dla rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom Z dużą działką! Prezentujemy Państwu , nietuzinkową nieruchomość. Dom, który może pełnić funkcję: - domu dla rodziny -domu dla dwóch rodzin ( posiada osobne wejścia zarówno na parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochojec

Ochojec,Rybnik

685 000 zł250 m² 2 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Dom W zabudowie szeregowej Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 176 m2, usytuowanego w dzielnicy Ochojec. Budynek znajduje się na działce o pow. 4 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kłokocin,Rybnik

419 000 zł110 m² 3 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 338 m²

Dom wolnostojący z dużą działką Opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu ofertę domu zlokalizowanego w Rybniku w dzielnicy Kłokocin. Prezentowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ligota-Ligocka Kuźnia

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

349 000 zł163 m² 2 141,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:869 m²

Opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentowania Państwu ofertę domu położonego w Rybniku w dzielnicy Ligota. Prezentowany dom to budynek oddany do użytkowania w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Ochojec,Rybnik

4 500 zł230 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opis nieruchomości: do zaoferowania mamy piękny przestronny dom o powierzchni 230m2 z poddaszem gdzie zrelaksujecie się we własnej saunie. Usytuowany jest na dużej 12 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rybnik-Północ,Rybnik

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Oferta na wyłączność biura. Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w ścisłym centrum Rybnika - dzielnica Północ na działce o pow. 504mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Stwosza

Śródmieście,Rybnik

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom dwukondygnacyjny po generalnym remoncie , wykończony i urządzony w wysokim standardzie , położony bardzo blisko centrum miasta ( do rynku około 5 minut piechotą). Teren ogrodzony , brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

575 000 zł180 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:745 m²

Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu o powierzchni ok 180m2 położonego w ścisłym centrum Rybnika - dzielnica Północ. Na parterze znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

915 000 zł159 m² 5 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wyjątkowy dom wybudowany w 2020 roku położony w prestiżowej dzielnicy Rybnika. Jest w pełni wyposażony, wykończony i urządzony w najwyższym standardzie. Dom: na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Orzepowice,Rybnik

670 000 zł360 m² 1 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Przyznasz mi rację, że dom jest przygotowany pod najnowsze rozwiązania Otwarte przestrzenie aktualnie cieszą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Prezentujemy Państwu , nietuzinkową nieruchomość. Dom, który może pełnić funkcję: - domu dla rodziny -domu dla dwóch rodzin ( posiada osobne wejścia zarówno na parter jak i I piętro) - domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

399 000 zł163 m² 2 447,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:869 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rybnik-Północ,Rybnik

559 900 zł140 m² 3 999,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zebrzydowice,Rybnik

824 000 zł135 m² 6 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kłokocin

Kłokocin,Rybnik

419 000 zł110 m² 3 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 338 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sikorskiego

Kamień,Rybnik

229 000 zł128 m² 1 789,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 024 m²

Partner Plus nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w Rybniku w dzielnicy Kamień przy ulicy Generała Sikorskiego. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

575 000 zł180 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:745 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rybnik-Północ,Rybnik

575 000 zł170 m² 3 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 130 m2 usytuowany na działce o pow. 756m2 wzniesiony w Rybniku, dzielnica Północ. Układ pomieszczeń: piwnica pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Orzepowice,Rybnik

445 000 zł120 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Atrakcyjna lokalizacja to podstawa w wyborze swojego "nowego miejsca na ziemi". Rybnickie Orzepowice: dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

669 000 zł300 m² 2 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Idealna oferta dla rodzin, które szukają dużego domu w świetnej lokalizacji - ścisłe centrum! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

399 000 zł163 m² 2 447,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Prezentujemy Państwu Dom o pow. ok 163 m2 zlokalizowany w usługowo-mieszkalnej części Rybnika. Nieruchomość wybudowana została w latach 50 na działce o pow. 869 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

379 000 zł74 m² 5 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu domek w zabudowie szeregowej. Domek znajduje się w zielonej części Rybnika, do Rynku 5 km. W skład domku wchodzą: parter : salon z kuchnią oraz łazienka 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

379 000 zł74 m² 5 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Boguszowice

Boguszowice,Rybnik

599 000 zł173 m² 3 462,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Witam na sprzedaż, zadbany dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Rybnik-Boguszowice *garaż *piwnica *budynek gospodarczy *dobry dojazd do miasta - 15 min opis nieruchomości: budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

850 000 zł126 m² 6 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! prywatny dom pośrednika Piękny , luksusowo wykończony , pod klucz , dom w zabudowie bliźniaczo- szeregowej. Dom posiada garaż oraz min 3 miejsca postojowe przed domem, chodnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

685 000 zł175 m² 3 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem oferty jest duży podpiwniczony dom położony na 4 arowej działce w spokojnej okolicy z dwoma garażami. Dom został wyremontowany 10 lat temu, sprzedawany wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mały wymarzony domek! To właśnie taka oferta! Prezentujemy Państwu domek w zabudowie szeregowej. Domek znajduje się w zielonej części Rybnika, do Rynku 5 km. W skład domku wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, mieszczący się w dzielnicy Rybnika ok.5 km od Centrum. Powierzchnia użytkowa to 74 m2, w tym na parterze znajduje się kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

329 000 zł74 m² 4 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, mieszczący się w dzielnicy Rybnika. Powierzchnia użytkowa to 74 m2 , w tym na parterze kuchnia połączona z salonem i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żużlowa

Rybnik-Północ,Rybnik

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do wynajęcia położony w Rybniku przy ul. Żużlowej w spokojnej i cichej okolicy, blisko centrum o wysokim standardzie w zabudowie szeregowej, podpiwniczony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Meksyk

Meksyk,Rybnik

1 700 zł270 m² 6,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:712 m²

Do wynajęcia budynek wybudowany w latach 90 tych. Dom jednorodzinny typu wysoki parter w Rybniku dzielnica Meksyk o pow. 160 m2 oraz działce 712 m2. Na parterze mieści się kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Boguszowice Stare

Boguszowice Stare,Rybnik

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez pośredników! Sprzedam luksusowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni mieszkalnej 210 m2, położony w dzielnicy Rybnika: boguszowice - Stare. Dom nie wymaga absolutnie żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Orzepowicka

Maroko-Nowiny,Rybnik

99 000 zł34 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

M2 (34m2) Orzepowicka - 109 tys do negocjacji! Sprzedam mieszkanie M2: 34m2 znajdujące się na osiedlu Nowiny w Rybniku. Mieszkanie składa się z dużego przestronnego pokoju przedzielonego na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

498 000 zł153 m² 3 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta na wyłączność. Sprzedamy nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 153 m2, położony w Rybniku, blisko centrum, stojący na działce o pow. 555 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Paruszowiec-Piaski

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

2 700 zł159 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - film video: /29115062

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamień

Kamień,Rybnik

660 000 zł176 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny w postaci połówki bliźniaka. Obok domu dostępny dwustanowiskowy garaż. Bramy garażowe oraz wjazdowa sterowane z pilota. Cała posesja jest ogrodzona i wybrukowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybnik

Rybnik,śląskie

660 zł187 m² 3,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

kwatera dla pracowników, tel,umeblowana, zadbana, wszystkie media,660zł/osoba/mies, do zakwaterowania również w innym miejscu około29 osób

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gronowa

Boguszowice Stare,Rybnik

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wszelkie pytania   jestem włascicielem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rybnik-Północ

Rybnik-Północ,Rybnik

285 000 zł75 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam parter domu blisko centrum Rybnika -sprzedam parter domu -osobny wjazd- osobne wejscie - ogrod -kominek,ogrzewanie gazowe- 3 pokoje, kuchnia i łazienka - 10minut od centrum-5minut do.