Dom Rybnik

Popielów, Rybnik, śląskie

  • 430 000 zł
  • 200 m²
  • 2 150 zł/m²

Zdjęcie

Lidia Warnajtys

Skontaktuj się

Dom Rybnik

Popielów, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

430 000 zł

200 m²

2 150 zł/m²

Dom Rybnik

Zaktualizowane: 12 maja 2026

430 000 zł 200 m² 2 150 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
914 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

914 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 430 000 zł (2 150 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 200 m² (130 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Działka: 914 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: Dom wolnostojący z dużym potencjałem - idealny dla jednej lub dwóch rodzin! Zielona spokojna okolica wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Dom wolnostojący, 3 kondygnacje, w całości podpiwniczony wybudowany w latach 60-tych. Budynek nadaje się do odświeżenia lub remontu - według preferencji nowego właściciela. Istnieje możliwość przekształcenia domu na dwie rodziny. Piękna, zielona okolica - dużo przestrzeni i prywatności. Liczne ścieżki rowerowe i tereny zielone w pobliżu. (...)

Agent

Lidia Warnajtys

535 520...

535 520 529

32 778 27 93

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Lidia Warnajtys

535 520...

535 520 529

32 778 27 93

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość