Dom Rybnik

Boguszowice, Rybnik, śląskie

  • 595 000 zł
  • 106 m²
  • 5 613,21 zł/m²

Zdjęcie

Beata Nogły

Skontaktuj się

Dom Rybnik

Boguszowice, Rybnik, śląskie

zaktualizowane:
25 kwietnia 2026

595 000 zł

106 m²

5 613,21 zł/m²

Dom Rybnik

Zaktualizowane: 25 kwietnia 2026

595 000 zł 106 m² 5 613,21 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
280 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1982

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

280 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1982

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 595 000 zł (5 613,21 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 106 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1982
  • Działka: 280 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dom-Spec.pl, zaktualizowane: 25.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 19/DMS/DS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106 m2, położony na działce 280 m2 w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rybnika - Boguszowice.
Budynek z 1982 roku, po modernizacji w 2010 roku - zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania. (...)

Agent

Beata Nogły

535 222...

535 222 211

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Nogły

535 222...

535 222 211

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została