dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik

766 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

766 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mglista

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

410 000 zł56 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po całkowitym remoncie, klimatyzowanym, rolety zewnętrzne, sufity napinane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na ul. Kilińskiego, lokal posiada trzy osobne pokoje, kuchnię z oknem, łazienkę i wc osobno, przeznaczony do remontu. W okolicy szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chwałowice,Rybnik

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 36 m2 Rybnik Chwałowice, parter, ogródek, duża piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 36 m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna, wyposażona duża kawalerka w Rybniku. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 42 metrów zlokalizowane na parterze wysokiego bloku w Rybniku na ulicy Wawelskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

385 900 zł48 m² 8 039,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja w samym centrum miasta ok 200 m od rynku. Mieszkanie na czwartym piętrze z pięknym widokiem. Mieszkanie M3 składające się z sypialni, salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Zebrzydowice,Rybnik

249 000 zł1 917 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w dzielnicy Rybnika - Zebrzydowice Szukasz miejsca na budowę swojego domu w zacisznym i spokojnym miejscu? A zarazem cenisz sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żużlowa

Rybnik-Północ,Rybnik

699 000 zł214 m² 3 268,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronny dom w atrakcyjnej lokalizacji - idealny dla rodziny* Brak możliwości kredytowania* Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowskiego

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

479 000 zł195 m² 2 456,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Dom z potencjałem w spokojnej części Rybnika ul. Porucznika Ogrodowskiego. Solidny dom do własnej aranżacji z piwnicą i garażem Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Rybnik,śląskie

275 000 zł48 m² 5 765,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe 47,70 m z dużym balkonem - ul. Mglista, rybnicka Kuźnia Szukasz gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Dwupokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

365 000 zł64 m² 5 694,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Rybnika idealne dla rodziny! ul. Kilińskiego, 64,1 m , Balkon, piwnica, gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Smolna,Rybnik

335 000 zł66 m² 5 081,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Kilińskiego Budynek ocieplony z nową windą, klatki schodowe czyste Rozkład mieszkania: - salon z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Saint Vallier

Śródmieście,Rybnik

1 250 zł24 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Rybnika, przy ul. Saint Vallier Lokalizacja: - śródmieście - w okolicy teatr, plac Wolności, rynek, focus Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

265 000 zł65 m² 4 066,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia 65.17m 2 Liczba pokoi : 3 Stan: mieszkanie czyste, zadbane - gotowe do zamieszkania Piętro: 1 Czynsz do wspólnoty :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

375 000 zł58 m² 6 514,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy umeblowanego mieszkania 2 pokojowego o metrażu .57,56 metra kwadratowego (mieszkanie wyremontowane/odświeżone) Nowe budownictwo- APARTAMENTOWIEC, na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janke-Waltera

Nowiny,Rybnik

270 000 zł55 m² 4 873,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność biura* Promocja do końca grudnia 2025r. 2-pokojowe mieszkanie na Nowinach - ul. Gen. Janke Waltera, rybnik Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Rybnik,śląskie

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku przy ulicy Barbary. Lokal składa się z trzech funkcjonalnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rybnik

Boguszowice Stare,Rybnik

150 000 zł957 m² 156,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 957 m2, położonej w niezwykle urokliwej okolicy - w sąsiedztwie mnóstwo lasów i terenów zielonych, a jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rybnik

Rybnik,śląskie

679 000 zł123 m² 5 519,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Idealna oferta dla inwestora. Gotowa inwestycja z dobrą stopą zwrotu! Na sprzedaż 3 niezależne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkania premium z ogródkami, które można wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybnik

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

6 150 zł202 m² 17,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:355 m²

Idealna oferta dla osób które chcą rozpocząć swój biznes bez wkładu własnego! Z możliwością wykupu Na wynajem budynek o pow. 202 m2 zagospodarowany jako piekarnio/cukiernia wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rybnik

Rybnik,śląskie

235 000 zł20 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie M2 po remoncie, umeblowane. Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 p. w bloku z windą na ul. J. Chalotta w Rybniku. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Boguszowice,Rybnik

259 000 zł48 m² 5 371,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania typu szwedzkiego stanowiącego odrębną nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą (brak obciążeń). Mieszkanie mieści się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cierpioła

Rybnik,śląskie

243 000 zł49 m² 4 989,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji na parterze w niskim budynku przy ulicy Pawła Cierpioła w Rybniku. Powierzchnia lokalu to 48,7m2. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zwycięstwa

Chwałowice,Rybnik

165 000 zł28 m² 5 935,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealna propozycja dla osoby starszej lub inwestora pod wynajem! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 27,8 m z balkonem, położona przy ul. Zwycięstwa w Rybniku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż: 2 pokoje, 38 m - Rybnik, ul. Morcinka Lokalizacja: niewiadom, ul. Morcinka - pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obwiednia Południowa

Smolna,Rybnik

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! 3-pokojowe mieszkanie w Rybniku ul. Obwiednia Południowa Szukasz miejsca, gdzie wreszcie odetchniesz po pracy i nie będziesz słuchać sąsiadów wiercących do północy? Oto ono!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

256 000 zł38 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta mieszkania na drugim piętrze w niskim bloku czteropiętrowym o powierzchni 38m2. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jankowicka

Śródmieście,Rybnik

45,49 zł/m²16 m² 746 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu biur Rybnik, (centrum) Bez prowizji dla biura! Dostępne biura i powierzchnie użytkowe w centrum Rybnika świetna lokalizacja, dogodny dojazd, parking. Dostępne od zaraz: biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rybnik,śląskie

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze w świetnej lokalizacji - do centrum miasta zaledwie 7 minut. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

259 990 zł49 m² 5 338,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W centrum Rybnika znajduje się mieszkanie, które będzie idealne dla pary lub osoby samotnej. Lokal mieści się na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie jest wyjątkowe, ponieważ posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworek

Śródmieście,Rybnik

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu - prestiż, komfort, lokalizacja rezerwacja 2-pokojowe świeżo po remoncie mieszkanie na wynajem Rybnik- dworek Na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kominka

Rybnik,śląskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M5 Rybnik Kardynała Kominka Oferujemy duże, ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m , położone na 8. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

250 000 zł54 m² 4 604,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Funkcjonalne M-4 w Rybniku Niedobczycach - zapraszamy. Mieszkanie rozkładowe z dobrym metrażem w bardzo atrakcyjnej cenie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Energetyków

Orzepowice,Rybnik

195 000 zł743 m² 262,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w dzielnicy Rybnika - Orzepowice Szukasz miejsca na budowę swojego domu w atrakcyjnej dzielnicy Rybnika? Jesteś również przedsiębiorcą, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Rybnik

Śródmieście,Rybnik

30,26 zł/m²38 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na kancelarię, gabinet, stylowe biuro. Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w nowoczesnym budynku w centrum Rybnika. Położenie w budynku - II piętro; w tym samym budynku swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Zamysłów,Rybnik

4 990 zł117 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament premium - osiedle polna, rybnik zamysłów 116,79 m | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Smart Home ampio Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Nowiny,Rybnik

279 000 zł61 m² 4 573,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 13.11.2025 Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie mieszczące się na jednym z rybnickich osiedli - Nowinach. Mieszkanie przy ul Wawelskiej obecnie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Zamysłów,Rybnik

990 000 zł117 m² 8 476,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament premium - osiedle polna, rybnik zamysłów 116,79 m | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Smart Home ampio *kupujący nie płaci podatku pcc 2%* Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rybnik

Zebrzydowice,Rybnik

399 000 zł2 462 m² 162,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2462 m w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42,5m na 57m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niedobczyce,Rybnik

799 000 zł427 m² 1 871,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Uwaga nowa niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

oferta na wyłączność biura Dostępny od zaraz* Do wynajęcia lokal o powierzchni około 120 m2. Lokal znajduje się na parterze w ścisłym centrum miasta Rybnika , przy ul. Miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybnik

Niewiadom,Rybnik

340 000 zł140 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:891 m²

Rezerwacja oferty Solidny dom w Rybniku Niewiadomiu - dwa niezależne mieszkania - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni 140 m2 na.