dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

12 300 000 zł1 316 m² 9 346,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 581 m²

Na sprzedaż salon samochodowy usytuowany w Rybniku, o łącznej powierzchni użytkowej 1316 m2, działka 6581 m2, sprzedam, 12 300 000 zł. W tej cenie pełne wyposażenie, umeblowanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lasem

Zamysłów,Rybnik

709 000 zł81 m² 8 772,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jeden z najbardziej wyjątkowych apartamentów dostępnych obecnie na rynku - przestronny, w pełni umeblowany lokal premium o powierzchni 80,82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czekoladowa

Zebrzydowice,Rybnik

399 000 zł2 462 m² 162,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2462 m w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42,5m na 57m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pochyła

Rybnik,śląskie

217 000 zł999 m² 217,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap tej okazji działka w takiej lokalizacji za taką cenę rzadko trafia na rynek! Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

59,74 zł/m²996 m² 59 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia pawilon handlowy / market W przypadku tej oferty - nie pobieramy wynagrodzenia za pośrednictwo od najemcy! Lokalizacja - śródmieście Rybnika, ul. M.C. Skłodowskiej 1b Powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Śródmieście,Rybnik

449 000 zł68 m² 6 573,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zobacz istniejący rzut mieszkania oraz możliwą konfigurację 3 pokojową. Aktualnie 2 pokojowe, wygodne mieszkanie. Dla konkretnie zdecydowanego klienta przewidziany atrakcyjny rabat na zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Chwałowice,Rybnik

279 900 zł74 m² 3 782,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

74 m z ogrodem | Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy - Rybnik, chwałowice, ul. 1 maja 3 Szukasz mieszkania z charakterem, w którym od pierwszego dnia poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rybnik

Zamysłów,Rybnik

649 000 zł2 359 m² 275,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży niepowtarzalnej działki budowlanej w Rybniku - Zamysłowie: powierzchnia 2359 m2, przy wymiarach 46m x51m, zapewnia niczym nieograniczone możliwości zabudowy i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

2 400 zł41 m² 58,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do wynajęcia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rybnik,śląskie

1 400 zł69 m² 20,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Reymonta w Rybniku - dostępne od Grudnia Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Reymonta w Rybniku - w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miejska

Śródmieście,Rybnik

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Rybnika tylko 2 minuty od rynku! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

579 000 zł78 m² 7 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 78 m z balkonem Kaskada Kompleks VIII, na Okrzeszyńcu Nowe, przestronne mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Rybnika Okrzeszyniec, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

345 000 zł68 m² 5 081 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umowa rezerwacyjna! Unikalne mieszkanie 3 pokojowe Kilińskiego, rybnik - Adres: ul. Kilińskiego, piętro 6 z 10 - Metraż: 67,9 m | Układ: 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

495 000 zł64 m² 7 738 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem i widokiem na zieleń Kaskada Kompleks VIII, na Okrzeszyńcu Nowoczesne, komfortowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

655 000 zł91 m² 7 166,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy przepiękny apartament z walorami domu w znakomitej lokalizacji Niedobczycka Zakątek! Przestronne , 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m w malowniczym zakątku Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

639 000 zł87 m² 7 336,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 87,1 m z balkonem Niedobczycka Zakątek, rybnik To mieszkanie na piętrze w inwestycji Niedobczycka Zakątek łączy zalety domu jednorodzinnego z wygodą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

575 000 zł74 m² 7 737,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 74,31 m z balkonem Kaskada Kompleks IX, na Okrzeszyńcu Przestronne, narożne mieszkanie z dużym balkonem w zielonej i spokojnej dzielnicy Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

529 000 zł77 m² 6 906,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 76,6 m z balkonem i prywatnym skwerem | Niedobczycka Zakątek, rybnik Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i funkcjonalnym układem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Nowiny,Rybnik

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Mieszkanie położone na Nowinach w niskim bloku, składa się z dwóch dużych pokoi (przejściowych), kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lektorska

Zamysłów,Rybnik

1 850 zł33 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka o powierzchni 31 m2 z ogródkiem, położona w nowym budownictwie, w świetnie skomunikowanej części Rybnika dzielnica Smolna, ul. Lektorska. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ujejskiego

Zamysłów,Rybnik

699 000 zł73 m² 9 533,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do zamieszkania! Komfortowe mieszkanie z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi ul. Ujejskiego, rybnik Okrzeszyniec Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Rybniku przy ulicy Wyzwolenia. Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku, na powierzchni 48m znajdują się dwa osobne ustawne pokoje, balkon, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orla

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

530 000 zł104 m² 5 086,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Rezerwacja! Jeśli marzysz o domu, który łączy w sobie kameralną atmosferę, funkcjonalność i przestrzeń to właśnie go znalazłeś. Parametry Powierzchnia użytkowa domu: 104,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Raciborska

Zamysłów,Rybnik

359 000 zł150 m² 2 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:862 m²

Szukasz domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rybnika, z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury, a jednocześnie w miejscu zapewniającym spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

369 000 zł55 m² 6 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Rybnika przy ul. Wyzwolenia. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

639 000 zł74 m² 8 592,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,37 m z dużym ogródkiem 190 m , położone w inwestycji Kaskada Kompleks IX (rybnik, zamysłów, na Okrzeszyńcu). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

490 000 zł64 m² 7 669,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Kaskada Kompleks, okrzeszyniec Powierzchnia: 63,89 m Piętro: 1 Balkon: 8 m Miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Na Okrzeszyńcu

Zamysłów,Rybnik

599 000 zł78 m² 7 649,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie 78 m z tarasem i ogródkiem Kaskada Kompleks IX, okrzeszyniec Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem idealne dla rodziny, pary lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witosa

Zamysłów,Rybnik

2 450 000 zł310 m² 7 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale przestronny, wolnostojący dom dwurodzinny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic Rybnika -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kominka

Maroko-Nowiny,Rybnik

345 000 zł56 m² 6 193,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne M-4 z balkonem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,70 m2 położone na 4 piętrze 10 piętrowego bloku przy ulicy Kominka w Rybniku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na działalność po kapitalnym remoncie, trzy pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przynależna piwnica, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, alarm, piwnica. Lokal po kapitalnym remoncie, umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Nowiny,Rybnik

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie o pow. 35m, na Nowinach ul. Chabrowa. Lokal składa się z dużego pokoju podzielonego na część dzienną i sypialną z balkonem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Paderewskiego

Rybnik,śląskie

450 000 zł232 m² 1 936,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lokal usługowy położony w Rybniku przy ulicy Paderewskiego, w doskonałej lokalizacji. Otoczenie składające się głównie z zabudowy wielorodzinnej, co wspomaga proces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rybnik

Rybnik,śląskie

62,40 zł/m²42 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowa oferta Dzięki lokalizacji w samym centrum Rybnika, blisko kluczowych ciągów komunikacyjnych i głównych obiektów handlowo-usługowych, lokal ten łączy w sobie trzy kluczowe atuty:.