dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

300 000 zł47 m² 6 430,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Rybnika ul. Wyzwolenia układ Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, do których prowadzą osobne wejścia, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Niewiadom,Rybnik

353 000 zł96 m² 3 696,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie w Rybniku to wyjątkowa propozycja dla rodziny, która ceni komfort, przestrzeń i funkcjonalność. Lokal wyróżnia się dużym metrażem, który pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Nowiny,Rybnik

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Estetyczne i nowocześnie urządzone mieszkanie typu M-3 do wynajęcia od zaraz - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

999 999 zł5 612 m² 178,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

___ceny do negocjacji___ Oferujemy na sprzedaż działkę usługową usytuowaną w Rybniku, obręb Niedobczyce, województwo Śląskie o pow. 5612m2. Wymiary podane na mapie, dojazd drogą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, ciszę i bliskość natury, nie rezygnując z miejskich wygód? Poznaj inwestycję w dzielnicy Raszowiec - kameralny budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w centrum Rybnika Bardzo dobra lokalizacja: ul. Wyzwolenia, w odległości krótkiego spaceru od rybnickiego rynku. Tutaj wszystko co ważne masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rybnik

Boguszowice Stare,Rybnik

2 600 zł67 m² 38,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. W nowym 15 mieszkaniowym budynku z windą I parkingiem podziemnym Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lotników

Niedobczyce,Rybnik

250 000 zł96 m² 2 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Rezerwacja! Dom w sercu Niedobczyc świetna lokalizacja, duża działka i funkcjonalny układ pomieszczeń Na sprzedaż oferujemy dom położony przy bocznej, cichej uliczce, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Niedobczyce,Rybnik

139 000 zł2 900 m² 47,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

___cena do negocjacji___ Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 778 m2 z terenem zielonym o pow. 2122 m2 usytuowaną w Rybniku, obręb Niedobczyce, województwo Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Orzepowice,Rybnik

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Rezerwacja oferety Atrakcyjny dom w Rybniku Orzepowicach - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do sprzedaży solidny dom w zabudowie bliźniaczej w Rybniku Orzepowicach Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 56m znajdującego się w Rybniku przy ulicy Orzepowickiej. Mieszkanie na drugim piętrze w wysokim bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patriotów

Boguszowice,Rybnik

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na trzecim piętrze w niskim bloku w Boguszowicach. Powierzchnia lokalu to 62m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoikuchniprzedpokojułazienkiwc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Zebrzydowice,Rybnik

1 700 000 zł341 m² 4 985,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Willa z klasą - prywatność, prestiż, perfekcja. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej i spokojnej części Rybnika, w dzielnicy Zebrzydowice. Idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w centrum Rybnika przy ul. Komuny Paryskiej 5a/9 położone na 2. piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, co czyni je idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rybnik,śląskie

595 000 zł76 m² 7 827,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność Szukasz komfortowego mieszkania w Rybniku, w nowym budownictwie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie i świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybnik

Rybnik,śląskie

1 699 000 zł251 m² 6 768,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Tylko u Nas! tylko W naszym biurze notus! Na Sprzedaż! Nieruchomość, która wyróżnia się minimalistyczną architekturą, dużą ilością naturalnego światła oraz przemyślanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kilińskiego

Smolna,Rybnik

900 zł15 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 4 pokojowym. Duży pokój: wyposażony w łóżko 1os. lub 2os. lub 2x1os. wraz z materacami i nową pościelą, szafę, stolik, biurko i krzesło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamojskiego

Popielów,Rybnik

799 000 zł189 m² 4 229,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Nowa niższa cena! teraz minus 30 tysięcy Poszukujesz dla siebie i swojej rodziny przestronnego domu z ogrodem? Masz dość zgiełku w centrum miasta, a jednocześnie zależy Ci na dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chabrowa

Maroko-Nowiny,Rybnik

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem pokoju - świetna lokalizacja Do wynajęcia pokój w mieszkaniu czteropokojowym w bloku przy ulicy Chabrowej. Mieszkanie ze wspólną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Maroko-Nowiny,Rybnik

900 000 zł109 m² 8 264,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do kupienia dom w surowym stanie, otwarty z dachem w willowej dzielnicy Rybnika: - z 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Rybnik

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajęte już W tygodniu? To możliwe. Nie czekaj ze swoim biznesem. Lokal 30 m w sercu targowego ruchu w Rybniku! bez prowizji. Na wynajem lokal handlowo-usługowy 30 m przy ul. Hallera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Maroko-Nowiny,Rybnik

750 zł63 m² 11,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Proponuję do wynajęcia mieszkanie 63m2 w Rybniku w doskonałej lokalizacji - blisko Centrum. przy ulicy Wawelskiej. Mieszkanie składa się z 3pokoi ,kuchni ,łazienki , wc oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Smolna,Rybnik

1 150 000 zł1 337 m² 860,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlano-usługowa w centrum Rybnika Obręb Smolna, ul. Wodzisławska Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

440 000 zł75 m² 5 835,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Mieszkanie o jakim marzyliście - duże, jasne i nowoczesne - zapraszamy na prezentację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania o powierzchni 75,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

539 000 zł197 m² 2 736,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż urokliwy dom z potencjałem na dom dwu-rodzinny, na dużej działce z pięknym ogrodem oraz garażem, w kameralnej lokalizacji około 6km od Rybnika -jejkowice. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

518 900 zł68 m² 7 676,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Rybnicka Kuźnia,Rybnik

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom na Lipowej nowoczesny, komfortowy, gotowy na Twoją rodzinę ani podatku pcc 2% Szukasz bezpiecznego, funkcjonalnego i eleganckiego domu w świetnej lokalizacji? Na ul. Lipowej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Chwałowice,Rybnik

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Chwałowicach. Lokal posiada dwa osobne pokoje, kuchnię z oknem, balkon. Lokal po remoncie, panele, drzwi, ściany, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Traugutta

Wielopole,Rybnik

270 000 zł1 349 m² 200,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Działka budowlana 1349 m - Rybnik, wielopole, ul. Romualda Traugutta. Twoje miejsce na wymarzony dom w spokojnej, zielonej części Rybnika! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

635 700 zł84 m² 7 585,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Rybnik-Północ,Rybnik

345 000 zł45 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Nietuzinkowe i estetyczne mieszkanie w centrum Rybnika ul. Wyzwolenia - zapraszamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży, eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ligota-Ligocka Kuźnia,Rybnik

658 000 zł85 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Paruszowiec-Piaski,Rybnik

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedaży Apartament Premium o pow. 64m2 z ogródkiem , położony na parterze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pukowca

Chwałowice,Rybnik

299 000 zł58 m² 5 185,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem na 2 piętrze, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pukowca w Rybniku, na wygodnym 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśmiana

Rybnik-Północ,Rybnik

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja do 24.04.2026 Funkcjonalny dom dla dwóch rodzin / Rybnik Północ / blisko centrum! Na sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom zlokalizowany przy ul. Leśmiana w Rybniku, w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Niewiadom,Rybnik

199 000 zł54 m² 3 712,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Rybnik, ul. Morcinka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanym, niskim bloku przy ul. Morcinka w Rybniku. Lokal jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Rybnik

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, szukasz miejsca, które łączy miejską wygodę z wysokim standardem wykończenia? A może planujesz bezpieczną inwestycję kapitału? To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Maroko-Nowiny,Rybnik

1 650 zł39 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Rybnika przy ulicy Dąbrówki. O mieszkaniu: - lokal usytuowany na parterze - powierzchnia 38,55 m2, składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybnik

Niedobczyce,Rybnik

139 000 zł441 m² 315,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę Sprzedaży działki budowlanej położonej w Niedobczycach przy ul. Ks. Bończyka , wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona od drogi publicznej - asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedobczycka

Zamysłów,Rybnik

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zamieszkaj.